Yiğitler Alüminyum Kurumsal Bilgilerimiz

Yiğitler Alüminyum 1970 yılında kurulmuş olup 1970 yılından bugüne kadar doğramacılık sektöründe hizmet vermektedirYiğitler Alüminyum sivas 4 evlul sanayi sitesinde 600 m2 alanda alüminyum profil işleme bölümüne sahiptirYiğitlerlüminyum gelişmiş hizmet anlayışı ve sağlam geçmişinden gelen deneyimi ile maksımun müşteri memnuniyeti hedefimizdir.

Misyon:

Birçok sektörde deneyimleri bulunan kadromuz ile sizlerin ihtiyaçlarının karşılanması ve çalışanlarımızı zorlu iş hayatına en uygun şekilde hazırlanmasını arzulamaktayız. Sizlerin hedefleri doğrultusunda en iyi planlamayı ve hazırlıkları yapmayı, verilen hizmetle bütünleşmeyi, ve çözüm ortağınız olarak yükünüzü hafifletmeyi amaçlıyoruz. Projelerinize değer katmayı ve tecrübelerimizi müşterilerimizle paylaşmayı hedefliyoruz.

Vizyon:

Markamız ÇÖZ “Yenilikçi, güvenilir ve hizmet kalitesinde mükemmeliyetçi” değerlerini sembolize etmektedir. Prensiplerimiz, şirket yönetimini sağlamak, müşterilerimize, çalışanlarımıza ve çevreye faydalı olabilmektir. Özünde öncelikli vizyonumuz, takım çalışmasını ön plana çıkararak, sorumluluk ve hesap verilebilirlik ilkeleriyle hizmet vermektir.

Hakkımızda
0

Yıllık Tecrübe

0

Mutlu Müşteri

0

Tamamlanmış Proje

0

Kişilik Aile